O NAS

Portal Papaya to miejsce pełne egzotycznych smaków, zamorskich inspiracji, historii o niezwykłych miejscach, ludziach i produktach.
Pozwól sobie na chwilę relaksu i wytchnienia, odkrywając co stworzyłyśmy dla Ciebie. Portal papaya.net.pl powstał dzięki nam – Basi oraz Monice. Pierwsza z nas jest biotechnologiem i dietetyczką, druga prawnikiem. Wiele nas dzieli, ale jeszcze więcej łączy. To właśnie wspólne pasje zrodziły potrzebę stworzenia takiego miejsca w sieci, jakim jest Papaya.net.pl.

Wspólne elementy dla naszej historii to chęć zdrowego, długiego życia w zgodzie z naturą, bycia pełnym energii i pasji, realizowania się poprzez pracę
i jak najlepsze dbanie o najbliższych. Zapewnienie bliskim zdrowia oraz poczucia szczęścia, a także próba podzielenia się tym z innymi są kluczem do naszego przesłania.

Skąd ta nazwa? Owoc życia – papaja – odzwierciedla dla nas to, co w życiu najważniejsze. Taki też jest nasz portal papaya.net.pl.

papayaPapaja to owoc pochodzący z Ameryki Południowej, Środkowej oraz południowych rejonów Ameryki Północnej. Jest doceniana nie tylko ze względu na swój smak, lecz także właściwości lecznicze. Zawdzięcza je przede wszystkim karotenoidom, które pomagają zapobiegać rozwojowi nowotworów oraz papainie – enzymowi, który wpływa dodatnio m.in. na procesy trawienne. Smak, właściwości odżywcze oraz lecznicze papai wykorzystywane są w medycynie naturalnej. Wiele ludzi uważa, że regularne spożywanie tego owocu może ich uchronić od chorób i zapewnić dobre, pełne energii i sił witalnych życie.

Zapraszamy do odwiedzin wszystkich, którzy zainteresowani są naturalnymi kosmetyki, suplementami, ciekawymi akcesoriami do domu z różnych części globu, oryginalnymi artykułami dla dzieci. To miejsce ludzi ciekawych świata, których pasją jest zdrowe życie blisko natury, używanie naturalnych kosmetyków i suplementów; ludzi, którzy nie zgadzają się na życie w biegu, jedzenie i stosowanie chemicznych kosmetyków.

Bądź z nami, a podzielimy się  z Tobą naszymi odkryciami i sprawdzonymi produktami, opartymi tylko na naturalnych składnikach. Możesz je zamówić w naszym sklepiku, z dostawą prosto do Twojego domu. Wszystkie oferowane przez nas produkty są certyfikowane i pochodzą z legalnych, bezpiecznych źródeł.

Ponieważ bardzo dużo podróżujemy, to Papaya.net pl to także nasze przepisy kulinarne z różnych stron świata. Znajdziesz tu także rozmaite ciekawostki. Między innymi wypróbowane sposoby radzenia sobie z różnymi dolegliwościami, sprawdzone metody pielęgnacji ciała i umysłu oraz porady jak w prosty sposób zadbać o zdrowie i prowadzić zdrowy styl życia. W galerii umieszczamy zdjęcia z wojaży.

Będzie nam bardzo miło jeśli napiszesz do nas i podzielisz się z nami swoimi odkryciami oraz ciekawostkami. Najlepsze teksty opublikujemy za Twoją zgodą, a Ciebie nagrodzimy drobnym upominkiem.

Serdecznie zapraszamy!

Basia i Monika