Golenie skóry wrażliwej

Golenie to dla wielu mężczyzn nużąca czynność, którą wykonują każdego dnia. To zabieg, któremu towarzyszą mikrourazy, skaleczenia, a skóra często pozostaje szorstka i podrażniona.

Choć wiele marek oferuje produkty dla mężczyzn trudno jest wybrać ten właściwy, który spełniałby wszystkie oczekiwania. Jak wybrać odpowiedni żel do golenia? Przede wszystkim popatrzeć na jego skład. Większość kosmetyków na rynku oferuje żele o przyjemnej konsystencji oraz świeżym zapachu, lecz niekoniecznie przyjaznym dla organizmu składzie. Często też kupujący sugerują się ceną produktu, jego opakowaniem lub wszechobecnością w reklamach. Podświadomie wydaje się, że zachwalany niekiedy przez znane osoby kosmetyk, musi odznaczać się dobrą jakością. Tymczasem często w praktyce jedno z drugim ma niewiele wspólnego.

golenieŻel do golenia to specyficzny produkt, który ma bezpośredni kontakt ze skórą (często podrażnioną przez golenie), a przede wszystkim jest regularnie stosowany. To właśnie ta regularność sprawia, że powinniśmy zadbać o to, aby był stworzony w oparciu o naturalne składniki. Częstość kontaktu z wrażliwą skórą sprawia, iż ma na nią większy wpływ niż inne kosmetyki do pielęgnacji.

Wychodząc naprzeciw polecamy sprawdzony naturalny żel do golenia firmy Patanjali, dzięki któremu skóra będzie gładka, nawilżona, odżywiona, pozbawiona podrażnień i do tego pięknie pachnąca. Codzienna toaleta stanie się prawdziwą przyjemnością.
Żel do golenia firmy Patanjali skomponowany jest z naturalnych składników i ziół, dzięki czemu nie powoduje żadnych podrażnień oraz pozostawia skórę gładką i delikatną. W naturalny sposób leczy wszelkie niedoskonałości skóry, zapobiega skaleczeniom, nadaje się do codziennego użytku.

Dlaczego warto stosować żel Firmy Patanjali:

  • formuła żelu oparta na naturalnych ziołach zapobiega powstawaniu podrażnień i stanów zapalnych
  • odpowiedni dla osób z delikatną i wrażliwą skórą;
  • naturalne składniki zapewniają właściwe nawilżenie skóry podczas jak i po goleniu;
  • naturalne zioła odżywiają skórę;
  • używając żelu regularnie, nie będziesz musiał się golić codziennie, gdyż naturalne zioła hamują odrastanie włosów;.
  • stosowanie żelu nie powoduje żadnych skutków ubocznych;
  • żel ma wspaniały relaksujący zapach.

Zapraszamy do sklepiku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz poprawną cyfrę, aby zatwierdzić komentarz *